instagram video görüntüleme sayacı nedir ?

Instagram Video Görüntüleme Sayacı Nedir?

Her geçen gün yeni bir özelliğiyle gündeme gelen instagram, video özelliği ve reklamlarıyla geçtiğimiz yıllara damgasını vurdu.

Son dönemde çok sık video paylaşımı yapılan instagram video görüntüleme sayacı ortaya çıktığı için, insanlar videolarının kaç kez görüntülendiğini de öğrenebilmektedir. Herhangi bir video eklediğinizde bu paylaşımın kaç kişi tarafından izlendiğini öğrenmek için videonun sol alt köşesinde yer alan bölümden ne kadar izlendiğini öğrenebilirsiniz.

Video görüntüleme sayacı, instagram güncellemeleriyle birlikte adapte olmuştur ve sistemdeki yerini almıştır. Milyonlarca insan mini videolarla kazancını katlıyor ve birbirinden farklı alanlarda paylaşım yaparak, ürün ve hizmetlerini tanıtıyor.

Sayaç Sonucu Doğru Mu?

Sayacın sonucu doğrudur ve hile yapmak söz konusu değildir. Bu yüzden ne kadar izlendiğinizi öğrenmek oldukça basittir.

Ne kadar takipçiniz varsa, o kadar iyi sonuç alabilirsiniz ve takipçi satın alarak izleme oranlarını arttırabilirsiniz. Birçok takipçi gönderilerinizle etkileşim sağlayacak şekilde sizi takibe almışsa, videolarınızın da izlenme oranı artacaktır. Bunun için instagram sayacı takipçi satın aldıktan sonra ve önce ne kadar izlendiğinizi size net bir şekilde gösterecektir.

Takipçilerinizi arttırmak için etiketlemeler ve diğer sosyal medya kanallarında yapılan paylaşımlarla daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Paylaşımlar

Profesyonel paylaşımlar söz konusu olduğunda, videonuzun ne kadar izlenebilir olduğunu görmek, hedef kitlenin ne kadarına mesajınızın gittiğini öğrenmenizi sağlayacaktır.

Artık büyük markaların da kullandığı sosyal medya araçlarının en önemli parçalarından olan instagram, birbirinden farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Çok uygun bütçelerle reklamları doğru hedef kitleye ulaştırmak çok daha kolaylaşmıştır.

Bu yüzden birçok marka, öncelikli olarak sosyal medyadaki hedef kitlesine yönelmeye başlamıştır.  Kurumsal ya da bireysel olarak yapılan paylaşımlar sayesinde gelir elde etmek yeni kazanç yollarından biridir.

0 Yorum

Yorum Yap

Bu işaret * zorunlu alan işaretidir.