instagram takipçi arttırma

Şimdilerde sadece Türkiye’de değil tüm dünyada günden güne kullanıcısı artan İnstagram’ı fark etmeyen yoktur. Dünya üzerinde 400 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan İnstagram sosyal paylaşım sitesi olarak kullanılabildiği gibi bir pazar olarak da kullanılıyor. İster popüler olmak için ister daha büyük bir pazara ulaşmak için İnstagram kullanan herkes daha çok takipçi ister. Bunun da birkaç yolu var tabi.

Diğer Kullanıcılarla İletişime Geçmek

Günlük hayatta nasıl insanlarla tanışıp, konuşuyorsak İnstagram’da da insanların fotoğraflarını beğenerek veya yorum yaparak arkadaş olabilir, birbirinizi takip edebilirsiniz. Size bir tüyo buna İnstagram dilinde networking yapmak deniliyor.

Kaliteli Poz, Kaliteli Fotoğraf

İnstagram bir fotoğraf paylaşım platformu olduğuna göre, popüler olmanın yolu da kaliteli fotoğraflardan geçer. Hem fotoğraf kalitesi olarak, hem de verdiğiniz poz olarak kaliteyi yakalarsanız insanların dikkatinden kaçmayacak ve instagram takipçi arttırma yolunda büyük bir adım olacaktır.

Fotoğrafları Destekleyen Sözler

İnstagram’da sadece fotoğraf paylaşmak yetmez. Fotoğrafları şarkılarla, şiirlerle veya orijinal düşüncelerinizle süsleyebilirsiniz. Unutmayın 150 karakter doğru sözcüklerle çok şey anlatmaya yeter.

Kolaj Yapmak

Aynı temayı içeren birden çok fotoğrafı arka arkaya paylaşmak yerine bu fotoğrafları kolaj yaparak tek kare ile daha çok şey anlatabilirsiniz. Böylece hem daha estetik bir görüntü yakalarken hem de daha çok poz paylaşmış olursunuz.

Hashtag,  Hashtag,  Hashtag….

Hepimiz İnstagram’da delicesine hashtag yapan kişileri görmüşüzdür. Bazen biraz abartılı gelmiş olsa da instagram takipçi arttırma konusunda iyi bir yardımcıdır.

0 Yorum

Yorum Yap

Bu işaret * zorunlu alan işaretidir.