Instagram Fotoğraflarına Müzik Ekleme Nasıl Yapılır ?

İnstagram Fotoğraflarına Müzik Ekleme Nasıl Yapılır?

En çok sevilen sosyal medya platformlarından biri olan İnstagramda fotoğraf paylaşımları sıklıkla yapılmaktadır. Bu alanın görsel açıdan baskın kullanım özelliklerinin olması beraberinde birçok yeni detayı da gündeme getirecektir.  Daha eğlenceli ve keyifli paylaşımlarda İnstagram fotoğraflarına müzik ekleme nasıl yapılır ? sorusu gündeme gelebilir. Bununla ilgili de birkaç farklı uygulamanın yapılması yeterli olacaktır.

Müzik Ekleme 

İnstagram üzerinden 15 saniye süren videolar için farklı yazılım indirme platformlarını kullanarak uygulama yapabilirsiniz. Örneğin Appstore ve Google Play bunlar için siz aradıklarınızı verebilir. Tabi buradan indirme yapmadan önce programın olmadan İnstagram fotoğrafına müzik ekleme işleminin yapılmayacağını da belirtmek gerekir.   Yani telefonunuzda bu yazılım olmadan yeni bir uygulamaya geçmek mümkün değildir. Sözgelimi indirim işleminden sonra artık seçtiğiniz programın uygulamasına başlayabilirsiniz. Bir ya da birden fazla fotoğrafın slayt şeklinde müzikli olark sunulmasını sağlayan bu işlem, ücretsiz olması nedeniyle de son derece pratiktir.

Uygulama Açısından Detaylar

İndirme sonrasında artık ikinci aşamada önemli olan durum programa bir sosyal medya bağlantısı ile ya da İnstagramla ile giriş yapılmasıdır. Bundan sonra gerekli izinleri vererek uygulamaya eşlik edebilirsiniz. Öncelikle indirdiğiniz programı açıp, sonra da yönlendirmeleri takip ederek müzik ve görselleri birlikte kullanabilirsiniz. Eklenmek istenen müzikler ayrıca bir listede oluşturulur ve var olan fotoğraflarla devam edilir. Gizli olarak kaydet bölmesinden sonra da sosyal medya hesaplarınız üzerinden bunu paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu hazırlanan sesli videoların daha iyi tanıtım ve izleniminin olmasını istiyorsanız da kurumsal olarak yardım alabilirsiniz. Sözgelimi İnstagram fotoğraflarına müzik ekleme nasıl yapılır ? sorusunun akabinde reklam zeminini daha da sağlamlaştırmak için takipçi ve beğeni satın alma işlemlerine de yönlenebilirsiniz.  Paket seçimi konusunda dikkat etmekte yarar var.

0 Yorum

Yorum Yap

Bu işaret * zorunlu alan işaretidir.