Instagram üzerinde atmış olduğunuz her fotoğrafa 1 ay boyunca otomatik şekilde beğeni gelmesini ister misiniz? Eğer buna cevabınız evetse sizin için özel paketlerimiz var. 1 ay boyunca atmış olduğunuz her fotoğrafa beğeni gelecek. Kaç adet fotoğraf atarsanız atın belirlemiş olduğumuz sayıda beğeni tüm fotoğraflarınıza gelecek.

Peki bu aylık otomatik instagram beğenisi sizin ne işinize yarayacak? Öncelikle kişisel bir sayfa olduğunu var sayarsak sizi çok daha popüler hale getirecek ve sürekli instagramın keşfet bölümüne düşmenizi sağlayacak. Siz ne kadar çok beğeni alırsanız o kadar fazla kişi de sizi takip edecek. Zaten oldukça fazla beğeni alıyor ben de takip edeyim bir şey olmaz düşüncesiyle insanlar sizi takip etmeye başlayacak böyle böyle organik yani doğal şekilde sayfanız zamanla yükselecektir.

Satış yapan ticari bir sayfa olduğunuzu düşünürsek de yine aynı şeyler ticari satış sayfaları için de geçerli. Düşünsenize attığınız her fotoğrafa 300-500 otomatik instagram beğenisi geliyor. Ürünlerinizin hepsi ön plana çıkar böylelikle ne olacak tamamıyla satış odaklı olacaksınız. İlgi alanında sizin satmış olduğunuz ürün benzeri olan kimseler sizin ürünlerini keşfet bölümlerinde görecekler. Kısacası göz önünde olacak ve insanların bilinç altına yerleşeceksiniz. Durum da böyle olunca satışlarınız artacak ve sayfanız git gide doğal bir şekilde büyüme gerçekleştirecek.

İnstagram aylık otomatik beğeni satın almak için yapmanız gereken instagram oto beğeni like bölümünden sipariş vermek veya bizimle iletişime geçmek. Daha güçlü profil daha güçlü sayfalar için otomatik instagram beğenisini satın alarak gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak veya sipariş vermektir.