Instagram Canlı Yayın Kaydetme

Instagram canlı yayın kaydetme özelliği geldi! Artık canlı yayın yayın bitiminden sonra da kayıtlı şekilde durabilecek. Tekrardan izleme imkanı sunuyor da diyebiliriz. İlk başlarda snapchat gibi yayın bitimlerinde yayını silen instagram yeni bir yenilik ile bu sıkıntıyı da aşmış oldu.

Bugün gelmiş olan özellikle beraber canlı yayının sağ üst kısmında kaydet butonu beliriyor. Bu buton sayesinde yayınları kaydetmek mümkün oluyor. Tabii ki şöyle ince bir ayrıntı var ne kadar Instagram canlı yayın kaydetme özelliği gelmiş olsa da kaydedilen canlı yayını takipçiler tekrardan seyredemiyor. Bu yalnızca kullanıcıya özel bir yenilik olarak geliştirilmiş.

instagram canlı yayın kaydetme özelliği

Sadece yayını yapan kullanıcı tarafından ulaşılabilir olan canlı yayın kaydetme özelliği yayın sahibinin galerisine otomatik olarak kaydolacak. Bu özellik Facebook Live ve Periscope’nin uzun zamandır sahip olduğu bilinir bir sistem idi.

Bu arada kaydedilen video sade video olacaktır. Kesinlikle video içerisinde yorumlar kalpler gibi gönderilenler gözükmeyecektir. Kullanıma giren kaydetme özelliği IOS ve Android de kullanıma başlandı bile.

 

Instagram’da En çok beğeni alan 10 fotoğrafı sizler için derledik. Şimdiye kadar en çok beğeni alan fotoğraflar en çok ilgi gören fotoğraflar şimdi sizler ile…

Kylie Jenner instagram hesabı

Kylie Jenner instagram

10 – Kylie Jenner – 2,3 milyon beğeni

Kim Kardashian’ın kardeşi Annesi’ne teşekkürü borç bilerek mezuniyetini kutlayan bir fotoğraf paylaştı ve bu fotoğraf tam 2.3 milyon like aldı. Fotoğraf altına da “Bunu yaptığı için annemi seviyorum. Bu deneyimi benim için olabildiğince normal hâle getirdiğin için teşekkürler. Evet, mezun oldum :)” yazdı.

 

selena gomez instagram

selena gomez instagram

9 – Selena Gomez – 2,4 milyon beğeni

2015 yılının başlarında paylaşmış olduğu bu fotoğraf 2.4 milyon like ile sıralamada. Altına da en sevdiğim uzun kollum diye bir mesaj bırakmış.

beyonce instagram

beyonce instagram

8 – Beyoncé – 2,4 milyon beğeni

Kızı Blue Ivy ile olan fotoğrafı en beğenilen ve en popüler fotoğrafları arasına girdi.

Kim Kardashian instagram

Kim Kardashian instagram

7 – Kim Kardashian – 2,5 milyon beğeni

Kanye West ile 2014 de paylaşmış olduğu düğün fotoğrafı uzun zaman boyunca en popüler fotoğraflar arasında Instagram takipçileri yerini aldı. Uzun süre liderliği elinde tutan bir fotoğraf oldu.

Taylor Swift instagram

Taylor Swift instagram

6 – Taylor Swift – 2,7 milyon beğeni

Sevgilisinden gelen çiçekler ile poz veren Taylor Swift bu fotoğrafı ile 2,7 milyon instagram like almayı başarmış. O zamanlar sevgilisi de Kanye West imiş.

Kendall Jenner instagram

Kendall Jenner instagram

5 – Kendall Jenner – 3,7 milyon beğeni

Kardashian kardeşlerden Kendall 2015 yılında Instagram’da paylaşmış olduğu bu fotoğraf ile en çok like alan ve popülerliğe ulaşan fotoğraflardan birinin sahibi oldu.

selena gomez fotograf

selena gomez fotograf

4 – Selena Gomez – 4,2 milyon beğeni

Instagram’da en çok takipçi sayısına sahip olanlardan birisi olan Popçu Selena Gomez 2016 yılında paylaşmış olduğu bu fotoğraf ile en popüler fotoğraflar arasına girmeyi başardı.

selena gomez genc hayraniyla

selena gomez genc hayraniyla instagramda

3 – Selena Gomez – 4,7 milyon beğeni

Selena Gomez 2016 yılında genç bir hayranıyla paylaşmış olduğu fotoğraf ile 4.7 milyon beğeni like aldı.

selena gomez fotograf cekimi

selena gomez fotograf cekimi

2 – Selena Gomez – 4,7 milyon beğeni

Selena Gomez içecek firmasının çekiminde almış olduğu like sayısıyla firmaya da büyük bir popülarite kazandırdı.

beyonce hamile

beyonce hamile

1 – Beyoncé – 7,8 milyon beğeni

Bugüne kadar Instagram’da en popüler ve en çok like alan fotoğraf Beyonce’nin 7,8 milyon beğeni alan ikizlerine hamile iken atmış olduğu fotoğraf. Fotoğrafın altında ise şu notu paylaştı “Sevgimizi ve mutluluğumuzu paylaşmak istiyoruz. İki kez kutsandık. Ailemiz iki kişiyle büyüyeceği için minnettarız ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz – Carter Ailesi”

Gün geçmiyor ki Instagram yeni bir özelliği daha kendisine eklemesin. Şimdiki özellik ise 4 yıl aradan sonra gerçekten çok kullanışlı olacak bir özellik. Direk Mesaj üzerinden gönderilen linkler bağlantı şeklinde değildi bilindiği üzere. Şimdi ise bağlantılı şekilde gönderilebilecek. Yani Instagram DM üzerinden göndermiş olduğumuz linkler bağlantı şeklinde ve tıklanabilir olacak.

Linkler yönlendirmeli olduğu için Instagram Direk Mesaj bölümü çok daha aktif ve kullanışlı hale gelecek. Sonrasında ise fotoğrafların Direct ile gönderiminde yatay ve dikey şekilde kırpma olmadan da gönderilebileceği söyleniyor. Bu yenilikler ile Instagram son kalan Direkt bölümüne de el atmış oldu. Bakalım rakipler bu yeniliklere nasıl yetişecekler. Yenilik üzerine yenilikler ile Instagram…

Ve diğer güzel yanı ise gönderilen linkin yanında kutucuk şeklinde bir ön izleme olması. Size gelen linkin ne olduğunu bilmeden açmak istemeyebilirsiniz. İşte bunun için de güzel bir ön izleme sistemi düşünmüşler. Link URL yanındaki kutucuktan gönderilen linkin içeriği görüntülenebilecek. Bu şekilde oldukça kullanışlı olacak olan Direkt Mesaj sistemi şimdide IOS kullanıcıları için kullanıma geçti bile. Yakın zamanda da Android tarafı da geliştirilerek kullanıcı hizmetine sunulacağı söylendi.

Instagram’a gelen yeni özellikle çevrenizdekileri kolayca keşfedebileceksiniz

Instagram hızla kendini geliştirmeye devam ediyor. Şimdi de keşfet bölümünden çevrenizdeki kişileri keşfetmenize olanak sağlayacak yepyeni bir özellik ile karşımızda. Artık çevremizde konum olarak bize yakın olan kişileri takip edebileceğiz. 🙂

Instagram sürekli bir yenilik peşinde o kadar hızlılar ki yenilikleri takip etmek bile zor bizler bile yetişemiyoruz. Şimdi bir diğeri ise Instagram Story , Hikayeler – Instastory bölümünde etiket ve konum bazlı paylaşılacağı. Böylelikle paylaşılan 24 saatlik videolar bile artık etiket ve konum aracılığıyla takip edilebilecek.

İstediğiniz etiketi hikayenize koyabilecek ve sizinle benzer etiketleri benzer tür hikaye paylaşanları kolaylıkla görebilecek ve takip edebileceksiniz. Aynı şekilde konum bazlı da sizlere yakın olanların 24 saat içerisinde atmış olduğu hikayeleri görebileceksiniz.

Konum veya hastag etiketi hikayelerine dahil olabilmek için hikayenize bir konum veya hashtag çıkartması eklemeniz gerekiyor.

iOS ve Android telefonunuzdaki Instagram uygulamasını son sürüme güncelleyerek yeniliklere göz atabilirsiniz.

Instagram arşiv özelliği geldi artık arşiv tuşuna basarak Instagram’da arşiv klasörüne atacağınız fotoğraflarınızı yalnızca sizin görebileceğiniz bir arşiv özelliği geldi. Facebook bünyesinde yayın hayatını sürdüren Instagram sosyal medya içerisinde hızla kendini geliştiriyor.

Bu özellik ile sadece kullanıcıların kendilerinin görebileceği bir arşiv klasörü oluşuyor. Profil sayfanız açıkken uygulamanın hemen sağ üst kısmında yer alan arşiv butonuna dokunarak arşivlediğiniz tüm fotoğraflara ulaşabilmeniz mümkün.

Instagram Arşiv Özelliği Nasıl Kullanılıyor ?

Instagram profilinize girdiniz ve arşivlemek istediğiniz fotoğrafa geliyorsunuz. Yukarıda olan ‘…’ butonuna dokunuyorsunuz. Sonrasında ise karşınıza çıkan seçenekler içerisinden Arşivle seçeneğini seçiyorsunuz. Böylece arşivlemiş olduğunuz fotoğraf arşiv klasörünüze gidiyor ve sadece size özel oluyor. Profilinizdeki paylaşmış olduğunuz fotoğraflar arasından kalkmış oluyor.

Satış Yapmak için Instagram Takipçi Satın Almak

Günümüzde hemen herkesin kullandığı sosyal paylaşım sitelerinden biri olan intagramda üyeliğinizde fark edilmenizde oldukça kolaydır. Öncelikli olarak kullanıcı hesaplarını ele alırsak aslında iki grupta incelememiz mümkündür, ilk grup bireysel hesaplar ikinci grup ise kurumsal hesaplardır. Her iki kullanıcı hesabında ise önemli olan takipçi sayılarının fazlalığı ve tabi ki gönderilerin beğeni sayısıdır. Normal durumlar ile takipçi listenizi artırmak biraz zaman alıyor buna emin olabilirsiniz, o zaman birazcık satış yapmak için instagram takipçi satın almak yan uygulamasına ihtiyaç duyulabiliyor.

instagram takipçi satın almak

instagram takipçi satın almak

İnstagram Takipçi Artırma Yöntemleri

Satış yapmak için instagram takipçi satın al türk yöntemleri arasında bulunan bu uygulamalar sayesinde birden listeniz kabarabilir veya ben hakkımla kazanmak istiyorum diyorsanız eğer hesabınız başında saatler harcamanız her kullanıcıyı keşfetmeniz gerekebilir. Tabi ki sadece keşfetmekle de işiniz bitmiyor bütün paylaşımlarını incelemeli ve beğeni bırakmalısınız ki o kişilerde sizi fark edebilsin. Öncelikli olarak ilgi alanınızdaki kişiler ile iletişim kurmanız durumu biraz daha cazip hale getirebilir ama daha önce belirtildiği gibi tüm bunlar için oldukça fazla emek ve zaman harcamanız gerekebilir ya da bunu kolay yoldan da halledebilirsiniz.

takipçi satın al instagram

takipçi satın al instagram

Özgün Paylaşımlar Yapın

Instagram takipçi sayınızı yükletmek için izleyebileceğiniz en sağlam yol ise paylaşımlarınızı seçerek ve özgün olarak yapmanızdır. Alıntı gönderiler fazla dikkat çekmezken özgün olanlar epeyce beğenilenler arasında yer alır. Herkesin beğenisi alıp dikkat çekebilmeniz için değişik ve özgün paylaşımlar yapmanız gerekir ya da kısa yoldan takipçi listenizin kabarıklığı ile övünmek istiyorsanız dönemlik satılan ve oldukça fazla çeşitleri olan takipçi ve beğeni paketlerinden satın alabilirsiniz. Böylesi ekonomik açıdan biraz fazla olsa da özellikle kurumsal hesaplarda ileriye dönük olarak yapılan bir yatırım gibi düşünülebilir. Sitemizdeki paket fiyatları bütün kullanıcılar baz alınarak ayarlanmış ve her kesimden kişi için özellikle düşünülmüştür.

Kişiler için kişisel sayfa instagram takipçi satışı

İnstagram hesabına sahip olmak günümüzde internet üzerinden gelir sağlamak isteyenler için yeterli olmamaktadır. Zira takipçi sayısı düşük olan hesaplar doğal olarak reklam alamamaktadır. Ancak takipçi sayısı yüksek olan hesaplar firmaların sıkı gözetimi altında bulunmaktadır. Böylelikle firmalar hedef kitlelerine sevilen, çok takip edilen hesaplar sayesinde ulaşmak istemektedirler. Bu yönteme influencer denilmektedir. Influencer kelime manası itibariyle zaten etkileyen kişi anlamına gelmektedir. Kelime manasından da anlaşıldığı üzere çok takip edilen hesaplar etkileyen kişiler olabilmektedir. Böylelikle firmaların satışlarında artış olması hedeflenmektedir.

Takipçi Satın Alma

Kişisel sayfa için instagram takipçi satış son zamanlarda oldukça popüler hale gelmektedir. Böylelikle insanlar kısa yoldan takipçi sayılarını artırabilmektedirler. Bu sayede takipçi satın aldıktan sonra ise kişiler hesaplarını daha da ileriye taşımaktadırlar. Takipçi sayısı artan hesaplar da büyük firmaların reklamları için hedef tahtasında olmaktadırlar.

instagram takipçi satışı

kişiler için instagram takipçi satışı

Yerli ve Yabacı Hesaplar

Kişiler için instagram takipçi satışı hakkında doğru bilinen yanlışlar bulunmaktadır. Bunlardan birisi de satın alınan takipçilerin sahte hesap oldukları hakkındadır. Zira bu konu hakkında yeterli bilgisi olmayan kişiler tarafından böyle bir yaygara ortaya çıkmaktadır. Bu sebeple takipçi satın alma sonucunda hesapların adeta bir çöplüğe dönüşeceği yönünde yanlış bir kanaat de bulunmaktadır. Ancak bu kanaat hiç de doğru değildir. Lakin bu hesaplar sahte olmanın ötesinde %100 gerçek hesaplardır. Bu hesaplar profil fotolarına da sahiptir. Böylelikle sahte hesaplardan ayrılabilir.

Diğer bilinen yanlış bir konu ise instagram takipçi satışı işleminin yasal olmadığı hakkındadır. Ancak bu satın alma işlemi tamamen yasaldır. Lakin bu sektörde faaliyet gösteren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların yaptıkları ise sahip oldukları hesapları para karşılığında satın alma işlemini gerçekleştiren hesaba yönlendirmektir. Bu durumda ise hukuka aykırı herhangi bir fiil bulunmamaktadır.

Sonuç Olarak

İnstagram hesabına sahip olmak tek başına bu sektörde ayakta durabilmek için yeterli değildir. Bu sektörde üst sıralara yükselebilmek ve gelir elde edebilmek için takipçi sayılarının yüksek olması gerekmektedir. Bunu artırmanın en basit ve etkili yolu ise takipçi satın almadır. Böylelikle takipçi sayısını artırma kaygılarından uzak bir şekilde kaliteli içeriğe odaklanma mümkün olabilmektedir.

takipçi satın al

takipçi satın al

Ünlü Olmak için instagram takipçi satın al

Ünlü olmak isteyenler için Instagram olmazsa olmaz. Çünkü neden en popüler sosyal fotoğraf paylaşım sitesi olarak dünyada başı çeken bir platform. Instagram üzerinde ne kadar popüler olursanız haber manşetlerinde de o kadar çok yer buluyorsunuz.

Tabii bunu yapabilmeniz içinde farklı ve kalabalık hesaplara sahip olmanız gerekiyor. Yani öyle bir şey ki. Çok olan her şey birbirini çekiyor. Misal olarak buna örnek verebileceğimiz şeylerden bir tanesi de takipçidir. Ne kadar çok takipçiniz varsa o kadar fazla olacak şekilde artış gösteriyor. Tabii ne kadar çok takipçiniz varsa o kadar çok da beğeni alacaksınız. Böyle olunca da popülerlik ve göz önünde olmak kaçınılmaz oluyor.

Herkes takipçisi fazla olsun ister bu da ayrı bir kapı olarak görünüyor. Sizler de instagram takipçi satın al hizmetiyle ünlü olmak için takipçi satın almak isterseniz doğru adrestesiniz. Sadece ünlü olmak değil daha popüler ve daha ön planda olmak isteyebilirsiniz. Instagram’a yüklemiş olduğunuz fotoğrafların keşfete ve tüm insanların görebileceği kıvama gelecek popülerliğe gelmesini istiyorsanız yapmanız gereken kalabalık olmak. Nasıl kalabalık olabiliriz diyorsanız da orada da takipçi satın al diyebiliriz. Çünkü bu olay başka türlü olmuyor maalesef.

Bu hizmetten yararlanan ve referanslarımız arasında gizliliğini koruyan sanatçılar, ses sanatçıları, ressamlar, fotoğrafçılar, sinema dizi oyuncuları, internet fenomenleri ve daha dahaları bulunmakta. Tamamıyla gerçek ve kaliteli hizmetimiz ve gizlilik politikamızla asla ve asla çalıştığımız müşterilerimizi 3. bir şahıs ile paylaşmamaktayız.

Instagram’da paylaşmış olduğunuz her fotoğrafa beğeni gelse nasıl olur ? Bence kulağa çok hoş geliyor. Çünkü sizin ortalama aldığınız beğeni sayısı örneğin 50-100 arasında ise biz buna otomatikmen her fotoğrafınıza istediğiniz sayıda ekleme yapabiliyoruz. Her attığınız fotoğrafa belirlemiş olduğumuz miktarda beğeniler geliyor yavaş yavaş ve doğal bir şekilde. Bu şekilde olmasını isterseniz sizlik paketlerimiz mevcut. Bunlar da Oto Beğeni Like Paketleridir.

Instagram Oto Beğeni Like Aylık Otomatik Beğeni

Atmış olduğunuz her fotoğrafa belirlenen sayıda gelecektir ve 30 gün süreli olarak işlenecektir. 30 gün boyunca ister günde 1 fotoğraf atın ister 5 fotoğraf atın hiç fark etmez. Sistemimiz sürekli olarak 5 dakikada bir instagram hesabınızı tarayacaktır. Bu tarama sonucunda da atılmış olan yeni fotoğraflara belirlenen beğenme ( like ) sayısını gönderecektir.

Instagram Takipçi Satın Alarak Fenomen Olun

Instagram takipçi satın al ile artık sizlerde hayranı olduğunuz kişiler kadar takipçiye sahip olabilir gönderilerinizde beğeni toplayabilirsiniz. Sitemizin size sunduğu çeşitli hizmetlerden birini ya da bir kaçını almanız sizi de instagram kullanıcıları arasında listelerin üst sıralarına taşıyabilir. Böylece daha fazla kişiye ulaşabilir ve fikirlerinizi ürünlerinizi ve paylaşmak istediğiniz her şeyi paylaşabilirsiniz. Sitemizin sunduğu hizmet paketleri dâhilinde artık popüler olmak rüyalarınızdan çıkıp sanal ortamda sosyal medyada sizi bulacak.

İşletmeler İçin Kurumsal Hesaplar

Takipçi sayınız ile birlikte dilerseniz instagram beğeni paketlerinden birini satın alarak da öneriler listesinde daha üst sıralara çıkabilirsiniz. Peki, bu uygulamada bu kadar popüler olmak insana ne kazandırır bir düşünelim, her şeyden önce egonuz oldukça tatmin olur ayrıca farkındalık yaratmak istediğiniz konuları daha rahat duyurabilmeyi de sağlarsınız. Peki, hesabınızı ticari olarak düşünürsek o zaman karınız daha da artar, beklediğinizden fazla insana ulaşmış olursunuz ve tam manası ile işlerinizde artış yaşarsınız. Her ne kadar sosyal paylaşım uygulaması olsa da instagram çoğu zaman kişilerin şahsi çıkarlarını da korumaktadır. Özellikle son dönemde kişisel hesaplardan çok kurumsal hesaplar dikkat çekmekte ve ilgi görmektedir.

İnstagram Takipçilerini Hafife Almayın

İyi bir yere gelebilmek için yapacağınız ilk şey instagram takipçi kasma konusudur, ne kadar çok takipçiniz varsa o kadar çok kişi ile iletişim halindesiniz demektir. Ayrıca gönderilerinizin beğenilme olasılığı da bir o kadar artmaktadır. Sosyal medyada görüngü olmak istiyorsanız artık hile programı kullanmanız kaçınılmaz olmaktadır çünkü o kadar kısa sürede zaman ve emek harcayarak bu kadar yol gidebilmeniz mümkün değil. Sizinde idealleriniz varsa hemen sitemizi ziyarette bulunun ve kendinize ve cebinize göre bir paket seçin üstelik kişisel bilgilerinizin güvenliği %100 sağlanmaktadır.

Kurumsal firmalar şirketler için instagram takipçi satın al

Kurumsal firma ve şirketler artık sosyal medyada daha çok ön plana çıkmaya başladı. Artık dijitalleşen dünyanın görsel güzellikleri de açık ara Instagram platformunda. Bu sebeple birlikte Instagram gün geçtikçe yeni güncellemeleriyle birlikte sosyal medya da açık ara lider konumda bulunmakta.

Hal böyle olunca da insanların bu kadar yoğun olarak vakit harcadıkları bu platformda şirketler de tanınmak ve itibar sahibi olmak istiyor. Her firma bunu ister çünkü ne kadar çok insan sizi bilirse hem de iyi bilirse o kadar çok satışınız olacaktır. Ne yaptığınızın hiçbir önemi yok sosyal medya sınırsız bir alandır. Ürün de satabilirsiniz bir hizmette satabilirsiniz. Bilginizi bile satabilirsiniz o yüzden her şekilde yapmanız gereken tek şey bilinir bir marka olmak.

Kurumsal Firmalar ve Instagram Takipçi Satın Almak

Ürünleriniz veye bir hizmetiniz var bunları sürekli fotoğraflayıp bu fotoğrafları da Instagram’da paylaşıyorsanız beğeni ve takipçi satın alma işlemi gerçekleştirmeniz gerekmekte. Takipçi sayınızı arttırmanız gerekiyor insanların sizi fark edebilmesi ve görebilmesi için takipçi sayısını arttırmanız gerekiyor. Bu işlemi de instagram takipçi satın al olarak yapabileceksiniz. Çünkü neden az takipçisi olan bir sayfayı kimse takip etmek istemez ama herkesin takip ettiği ve gönderilerini beğendiği bir sayfayı herkes takip etmek ister çünkü onu herkes bildiği için gereksiz bir şey bile olsa insanlar onu takip edeceklerdir.

Eğer ürün, hizmet veya herhangi bir satış sayfanız var ise buradan Instagram Türk Takipçi Paketleri bölümünü inceleyebilir ve takipçi satın alabilirsiniz. Aynı şekilde de her gönderinize beğeni gitmesini istiyorsanız 1 ay boyunca attığım her fotoğrafa belirlediğim sayılarda beğeni gelsin istiyorsanız o zaman da Instagram Aylık Otomatik Beğeni bölümüne girmelisiniz.

Instagram üzerinde atmış olduğunuz her fotoğrafa 1 ay boyunca otomatik şekilde beğeni gelmesini ister misiniz? Eğer buna cevabınız evetse sizin için özel paketlerimiz var. 1 ay boyunca atmış olduğunuz her fotoğrafa beğeni gelecek. Kaç adet fotoğraf atarsanız atın belirlemiş olduğumuz sayıda beğeni tüm fotoğraflarınıza gelecek.

Peki bu aylık otomatik instagram beğenisi sizin ne işinize yarayacak? Öncelikle kişisel bir sayfa olduğunu var sayarsak sizi çok daha popüler hale getirecek ve sürekli instagramın keşfet bölümüne düşmenizi sağlayacak. Siz ne kadar çok beğeni alırsanız o kadar fazla kişi de sizi takip edecek. Zaten oldukça fazla beğeni alıyor ben de takip edeyim bir şey olmaz düşüncesiyle insanlar sizi takip etmeye başlayacak böyle böyle organik yani doğal şekilde sayfanız zamanla yükselecektir.

Satış yapan ticari bir sayfa olduğunuzu düşünürsek de yine aynı şeyler ticari satış sayfaları için de geçerli. Düşünsenize attığınız her fotoğrafa 300-500 otomatik instagram beğenisi geliyor. Ürünlerinizin hepsi ön plana çıkar böylelikle ne olacak tamamıyla satış odaklı olacaksınız. İlgi alanında sizin satmış olduğunuz ürün benzeri olan kimseler sizin ürünlerini keşfet bölümlerinde görecekler. Kısacası göz önünde olacak ve insanların bilinç altına yerleşeceksiniz. Durum da böyle olunca satışlarınız artacak ve sayfanız git gide doğal bir şekilde büyüme gerçekleştirecek.

İnstagram aylık otomatik beğeni satın almak için yapmanız gereken instagram oto beğeni like bölümünden sipariş vermek veya bizimle iletişime geçmek. Daha güçlü profil daha güçlü sayfalar için otomatik instagram beğenisini satın alarak gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak veya sipariş vermektir.

Instagram üzerinde büyük araştırmalar yapan Hopper HQ isimli analiz şirketi Instagram üzerinde 1.2 milyon tane fotoğraf üzerinde bir çeşit saat filtre ve beğeni analizi yaptı.

instagram filtreleri

instagramda en çok beğenilen filtreler

Fotoğraf ve video paylaşım platformlarının lideri olan Instagram üzerinde yapılan geniş çaplı araştırmalar ve analizler sonucunda hangi fotoğrafların daha çok beğenildiği. Hangi Instagram filtrelerinin daha çok beğenildiği ve hangi saatlerde fotoğraf paylaşımının yoğun olarak tercih edildiği analizleri ortaya çıktı.

Instagram üzerinde kullanıcıların her fotoğraflarına farklı farklı filtreler kullandığı biliniyor. Fakat hangilerinin en çok kullanıldığı merak konusuydu. Sence hangisi daha güzel diye çok soru yöneltiliyordu.

Instagram üzerine çalışmalar yapan ve gönderi planlamayı sağlayan Hopper HQ ekibi, Instagram’a dair bilinmeyenleri ortaya çıkardı. Yapılan araştırma çerçevesinde 1.2 milyon fotoğraf incelendi en çok beğeni (like) alan filtreler ve saatler listelendi.

En çok beğeni alan filtreler:
1- Gingham
2- Claredon

En çok beğeni alan saatler:
1- Hafta içi akşam 18.00 – 19.30
2- Hafta sonu sabah 11.00

Fotoğraf türleri:
1- Seyahat fotoğrafları %22 fazla beğeni alıyor

Instagram’da paylaşılan tüm fotoğrafların belirlenen sayıca otomatik şekilde beğeni alması Aylık Otomatik Beğeni demektir. Bir çok kişisel ve ticari sayfalar bu hizmetten yararlanmaktadır. Sebebi ise daha popüler ve daha ön planda duruyor olmalarıdır. Bu şekilde daha fazla kişiye erişme imkanı sağlanıyor.

Neden Instagram Otomatik Beğeni Satın Almalıyım?

Öncelikle Instagram’da beğeni her şeyden önde gelen bir olay. Ne kadar çok beğeni alırsanız aynı orantıda doğal olarak beğeni sayınız artmaya başlıyor. Ve şöyle bir durumdur ki beğeni aldığınız zaman daha çok ilgi çekiyorsunuz. İnsanlar nerede kalabalık varsa oraya giderler. İşte bu yüzden sizin fotoğraflarınızın beğeni sayısı yüksek olursa siz de o kadar çok insanın ilgisini üzerinize çekebilirsiniz. Olay da tamamen bundan ibarettir. Aylık Instagram Otomatik Beğeni Satın Al hizmetiyle fotoğraflarınıza yüksek sayıda beğeni satın alabilirsiniz. Böylelikle daha ön planda olacak ve daha çok kişiye erişebileceksiniz.

Instagram Otomatik Beğeni Faydaları

Kişisel olarak popüler (fenomen) olmak istiyorsanız. İnsanların ilgisini üzerinize çekmeniz gerekmekte. Bunun içinde sizin olabildiğince fazla insana erişim sağlamanız gerekmekte. Bunu sağlayabilmeniz içinde beğenilen kişi olmanız gerekiyor. O yüzden beğeni sizin için olmazsa olmaz. Aynı şekilde satış yapan sayfalar, butikler de aynı şekilde beğeni aldıkça ürünlere olan ilgi artacaktır. Beğeni alan her şey değerli hale gelecektir. İnsanlar neyi beğeniyorsa o değerlidir mantığıyla bakarak o şekilde işlem yapmak en mantıklısı.

Snapchat Instagram’ı kopyaladı

Snapchat, bir süredir kendisini taklit ettiği için eleştirdiği Instagram’da bulunan özelliğin benzerini platforma entegre etti!

Son zamanlarda Story gibi özellikleri ile SnapChat’i kopyalayan Instagram’a karşı atan bu sefer Snapchat’ten geldi. Snapchat yönetiminden bugün itibariye resmi açıklama geldi ve yenilikler tanıtıldı.

Gelen özellikler ise Sihirli Silgi, Sonsuz Snap ve emoji çizme özellikleri geldi. İstediğiniz birine ya da hikayenize sonsuza kadar izlenebilecek bir fotoğraf veya video gönderebilmenize imkan veren ‘Sonsuz snap’ bu özelliklerden en çok dikkat çekeni. Bu özellik ise Instagram’ın Boomerang özelliğine çok benziyor sonsuz döngü özelliği.

Aslı Enver, Eser Yenerler’i Instagram’dan sildi

Murat Boz ile ayrıldıkları öne atılan Aslı Enver bu ayrılığın faturasını Eser Yenenlere kesti. Villa partisi olayının suçlusu durumunda olan Eser Yenenler’in villasında Nihal-Bahar Candan kardeşler ile vakit geçirdikleri gerekçesiyle ilişkinin sonu geldi.

asli enver eser yenenleri instagramdan sildi

asli enver eser yenenleri instagramdan sildi

Murat Boz, Aslı Enver’i aldattığı iddialarını yalanlayarak “İhanet söz konusu değildir. Tanıdığım tanımadığım birçok insanın bulunduğu bir ortamda bulunmaktan başka öte bir durum yoktu” açıklamasını yaptı.

Olaydan sonra Aslı Enver ünlü popçu ile birlikte yaşadıkları Kuruçeşmedeki evden ayrıldı. İhanete uğradığını düşünerek popçuyu terk ettiği konuşulan Aslı Enver, o gecenin faturasını Eser Yenenler’e kesti. Sevgilisiyle birlikte çekilmiş olduğu fotoğrafları kaldırmadı ve sevgilisini takibini de bırakmadı. Diğer taraftan ise Eser Yenenler’i Instagram hesabından sildi.